Optika v Olomouci - Katedra optiky Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého
Studenti a studium

V této sekci stránek naleznete informace a materiály týkající se studia, studijní plány, otázky ke zkouškám, témata bc/mgr prací, archív prací a další zdroje. Pokud by Vám zde chyběla nějaká důležitá informace, zkuste STAG případně hlavní portál Přírodovědecké fakulty pro studenty. Tam taká naleznete harmonogram akademického roku, kontakty na studijní oddělení, obecné pokyny pro vypracování bakalářské či diplomové práce a opatření děkana PřF ke studijnímu a zkušebnímu řádu UP.
V případě záležitostí lokálního (katedrálního) charakteru napište na sekretariát katedry paní Sogelové na adresu sogelova(AT)optics.upol.cz. Pokud postrádáte materiály k nějakému předmětu nebo práci, kontaktujte prosím příslušného přednášejícího nebo vedoucího práce. Teprve pokud neuspějete v předchozích možnostech a stále neznáte odpověď na Vaši otázku, napište správci stránek na adresu jezek(AT)optics.upol.cz.

[MODERN OPTICS]

Stránky budou užitečné a aktuální tím více, čím více se o ně budete zajímat. Nebráníme se Vašim návrhům a novým projektům. Chcete prostor na studentský diskuzní klub? Máte ho mít :-) Chcete na stránkách seznam mailů na Vaše kolegy? Pokud s tím budou souhlasit, není problém. Pokud už máte materiál vhodný ke zveřejnění na stránkách katedry, stačí, pokud ho s patřičným komentářem zašlete na adresu jezek(AT)optics.upol.cz. Příspěvky jsou přijímany výhradně v podobě čistého textu nebo ve formátu PDF, obrázky a fotky pak ve formátech PNG nebo JPG ve velikosti vhodné pro publikaci na internetových stránkách.

________________________________________________________________

sites: optics.upol.cz, www.photonoptics.eu; keywords: Department of Optics, Palacky University, UP, Olomouc, Czech Republic, CR, light, optics, quantum optics, nonlinear optics, optical, wave, quantum, photon, photonics, photonic, laser, vortex, beam, detector, electronics, electronic, optometry; czech keywords: Katedra optiky, Prirodovedecka fakulta, Univerzita Palackeho, Olomouc, svetlo, kvantova optika, nelinearni optika, opticky, vlna, kvantum, foton, fotonika, fotonicky, laser, laserovy, svazek, detektor, elektronika, elektronicky, optometrie; webmaster: Miroslav Jezek;